×

شرکت شبکه صرافی صنعت و معدن

 
×
 
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

افزایش ۵۰درصدی حجم معاملات در سال مالی آینده

 
 
 
مدیرعامل شرکت شبکه صرافی صنعت و معدن گفت: در چشم انداز ما افزایش حداقل ۵۰ درصدی حجم معاملات در سال مالی آینده خواهد بود. در سال گذشته میزان معاملات حدود ۳۰ درصد افزایش یافت که برای سال آینده در برنامه داریم این میزان را به ۵۰ درصد برسانیم.
 
محسن کاملان، مدیرعامل شرکت شبکه صرافی صنعت و معدن در حاشیه نمایشگاه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار صدای پول درخصوص برنامه های انجام شده این صرافی اظهار کرد: خدمات ما در دو حوزه ارزی است. یکی حوزه، اسکناس است. در واقع ارزهای با کارت ملی معادل ۲۱۰۰ دلار به متقاضیان بخش حقیقی در شعبه صرافی بانک صنعت و معدن در خیابان میرداماد تخصیص داده می شود.
 
وی افزود: حوزه دیگر حوالجات است که برای مشتریان عمده ما در حوزه صنایع انجام می شود. تولیدکنندگان با مراجعه به شعبه بانک صنعت و معدن برای نیازهای ارزی خود به صرافی معرفی می شوند. ما از سامانه نیما ارز را برای آنها خریداری می کنیم. از طریق کارگزارانی که در کشورهای مختلف داریم تخصیص ارز را برای آنها کارسازی می کنیم.
 
کاملان ادامه داد: امکان حوالجات ما در اکثر نقاط خارج از کشور مانند اروپا، چین و امارات وجود دارد.
 
وی درباره برنامه های آتی این شرکت بیان کرد: در برنامه های آتی ایجاد ساختار تراستی را در دستور کار داریم. در کارگزاری به این صورت است که حوالجات در دو قالب Advanced و Trust  انجام می شود. در نظر داریم که تراستی را با همکاری بانک صنعت و معدن به مجموعه اضافه کنیم. 
 
مدیرعامل شرکت شبکه صرافی صنعت و معدن در این باره ادامه داد: موضوع دیگر بحث رضایتمندی مشتریان است که در این حوزه اتفاقات  خوبی رقم خورده است. وقتی از شعبه  و مشتریان بازخورد می گیریم به این معناست که رضایت مشتریان و شعبه افزایش یافته است. برای رضایت بیشتر مشتریان اقداماتی را در دستور کار داریم.
 
کاملان خاطرنشان کرد: موضوع دیگر، افزایش حجم معاملات است که در چشم انداز ما افزایش حداقل ۵۰ درصدی حجم معاملات در سال مالی آینده خواهد بود. در سال گذشته میزان معاملات حدود ۳۰ درصد افزایش یافت که برای سال آینده در برنامه داریم این میزان را به ۵۰ درصد برسانیم.
 
مدیرعامل شرکت شبکه صرافی صنعت و معدن درباره تامین مالی نیز به خبرنگار صدای پول گفت: موضوع فعالیت صرافی با بحث تامین مالی مطابقت ندارد. اساسنامه های شرکت های صرافی اساسنامه هایی است که بانک مرکزی تعیین کرده که در آن موضوع تامین مالی گنجانده نشده است. بنابراین مجوز تامین مالی نداریم. 


٢٣:٢٢ - چهارشنبه ١٧ آبان ١٤٠٢    /    شماره : ٤٦    /    تعداد نمایش : ٣٧٧